Hippie Fashion Oświadczenia z Wczoraj i W dzisiejszych czasach

by Borys Leon
Hippie Fashion Oświadczenia z Wczoraj i W dzisiejszych czasach

Myśląc o modzie hipisowskiej 1 musimy spojrzeć na ewolucję wydanych przez nią oświadczeń w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Co było pierwotnie oświadczeniem przeciwko korporacyjnej Ameryce, ubrania hippie stały się firmą amerykańską we współczesnych okazjach. Niemniej jednak, wypowiedzi lat 60-tych nadal mogą być ważne.

Nastolatki i młodzi ludzie w wieku od lat 15 do 25 w latach sześćdziesiątych wyłonili się z ruchu Beatnik, nastąpił rewolucja kontr-tykcyjna przeciwko wszystkimi tradycjami, które znali. Na każdym frontowym społeczeństwie napaściły ideały hippie. Ubrane ubrania pomogły zjednoczyć ich i wzmocnić. Obecnie te same ubrania informują, że wiele z ich pomysłów stało się głównymi nurtami, które zostały przyjęte w dużej części przez ludność Ameryki.

Lata i wartości w latach sześćdziesiątych miały trwały wpływ na kulturę, wpływy muzyki, telewizji, kina, literatury, a także sztuki w wielu podejściach. Teraz przyswajamy się w nasze społeczeństwo, widzimy takie rzeczy, jak opcja sztuki, teatr uliczny, muzyka ludowa i rock psychodeliczny jako klasyka z czasów hippii.

Widzimy jednocześnie inne wskaźniki, takie jak sklepy ze zdrową żywnością, festiwale muzyczne i zrelaksowane płciowe obyczaje.

Ci bohemowie wytworzyli znaczące wysiłki mające na celu zmianę, którą widzimy wszędzie. Próbowali wyrazić się poprzez protesty i nowe sposoby komunikowania się. Starali się zastosować wizję globu i życia do wszystkiego o nich.

Historia mody Hippie jest uważana za najbardziej gwałtowną i radykalną zmianę w stylu współczesnym. Moda pojawiła się w protestie przeciwko kapitalizmowi. Z tego powodu zdecydowano się nie kupować stylu od projektantów, którzy produkowali z niego dolary. Wybrali prostą odzież lub wymodelowane ubrania, które mogłyby nabyć w sklepach używanych po niskich kosztach. Częściowo dlatego, że byli purystami, a częściowo od czasów kapitalizmu byli mężczyznami średniozaawansowanymi, wybierali znacznie bardziej naturalne włókna sortujące, takie jak bawełna i wełna. W tym samym czasie przygotowywali własne ubrania, szyjąc i wykonując od oplecionych pasów biodrowych na kamizelki z dzianin i szydełkowania.

Te hippie ubrań stały się oświadczeniami stylistycznymi przeciwko wszystkim tym zagadnieniom i niezmiernie niewątpliwie przeciw wojnie.

Suknia hippii, spódnicę i spodnie, które zostały stworzone przez patchwork, również stały się aspektem stwierdzenia, ponieważ repurposing materiał i tkanina, wielokrotnego użytku, w przeciwieństwie do umieszczania w portfelu The Man, korporacyjnej Ameryki.

Teraz te ubrania są aspektem stroju hippiego, które mówią o stylu lat 60-tych, które łączymy z wolnością i rebelią.

Dla tych, którzy muszą się dowiedzieć więcej o hippie mody, pojawiają się w niektórych hippie obrazów. Zobaczysz wzorzec, który obejmuje patchworki, dżinsy dżinsowe, haftowane koszule i spódnice, owijają spódnice, wszelkiego rodzaju przedmioty produkowane z niebieskich dżinsów, krawat barwią wszystko, opaski na głowę, okulary, kamizelki i inne.

Hippie moda była głównie unisex. Każdy mężczyzna i kobieta nosiły włosy długie. A dziewczyny przestały nosić makijaż. Suknie kobiet były luźne, miały niskie dekolt i były szczególnie krótkie.

Wiele mody hipisowskich zostało wypożyczonych z innych kultur, ale miały one trwały wpływ na naszą kulturę. Mogą być tworzone konopie teraz, a znaki mogą się zmienić, ale moda jest na miejscu.