10 najpopularniejszych Torebki i Gwiazdy Korzystanie z nich

by Borys Leon
10 najpopularniejszych Torebki i Gwiazdy Korzystanie z nich

Mówią, że kobiety spędzają więcej na odzieży niż mężczyźni i kobiety spędzają więcej na torebkach niż mężczyźni. Torebki są prawdziwą obsesją kobiet, a zwłaszcza ładnymi i eleganckimi torebkami projektanta.

Jednak z tak wielu projektantami torby do wyboru, w jaki sposób każdy może wybrać najbardziej popularny i najbardziej wartościowy? Możesz zobaczyć wartość torebki od reputacji produktu, wzoru i projektanta. Warto też przyznać markę torebki, jeśli atrakcyjne i sławne gwiazdy wybierają je podczas udziału w ważnych okazjach w ich życiu.

Jeśli więc te dwa staną się podstawą wyboru najlepszej marki torebki marki, lepiej przyjrzyj się top 10 rozważanym na liście:

 

  1. Ralph Lauren

Ostatnim, ale na pewno nie najmniej na naszej liście, Ralph Lauren jest znaną marką torebki na całym świecie za preppy, elegancki i biodra. Najnowsza kolekcja Ralph Lauren jest czymś, co wielu fanów projektantów torebki zwykle ślini.

Wśród znanych osób korzystających z torebki Ralph Lauren są Victoria Beckham, Natalie Portman i Sienna Miller.

2 Chanel

Chanel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych markowych markowych torebki marki w świecie mody. Jeśli oglądasz „Sex and the City”, prawdopodobnie znasz linię torebki Chanel.

Nicole Richie, Mischa Barton, Emma Watson, Kristin Davis i Lauren Conrad to słynne gwiazdy widziane przy użyciu linii Chanel.

3 Fendi

To podwójne logo „F” nigdy nie zostanie pominięte w żadnej kolekcji miłośników torebki projektanta. Z torebką Fendi lub torebką, każdy z pewnością będzie elegancki i wyrafinowany.

Wokalistka Jessica Simpson, Jenny McCarthy i ikona mody Paris Hilton to niektórzy gwiazdy, które mają w swoich torebkach kolekcje podwójnych logo „F” Fendi.

4 Burberry

Burberry znany jest ze znaku wzorcowego. Jest to również jedna z najbardziej znanych torebki na świecie. Każdy, kto nosił znak Burberry jest zwykle mile widziany z „Wow!”

Elegancka i sławna aktorka Cameron Diaz i Victoria Beckham to tylko niektóre gwiazdy z użyciem znaku towarowego Burberry.

5 Kate Spade

Ze względu na miłość do stworzenia własnej linii torebki mody, Kate Spade postanowiła opuścić swoją pracę jako redaktorka mody Mademoiselle. Teraz torebki Kate Spade należą do najpopularniejszych, klasycznych, funkcjonalnych i eleganckich torebki w przemyśle mody.

Blake Lively jest postrzegana przy użyciu Kate Spade.

6 Prada

Jeśli chodzi o torbę projektanta we Włoszech, Prada jest pierwszym imieniem. Torby Prada są znane jako eleganckie, eleganckie i luksusowe.

Wokalistka-aktorka Hillary Duff, piękna Eva Longoria i Liv Tyler to tylko niektóre z fanatyków Prada.

7 Dooney i Bourke

Torby Dooney & Bourke są znane z luksusowego wzornictwa i materiałów, które są bardzo popularne wśród gwiazd i wielu kobiet na całym świecie.

Niektórzy sławni widzą w Dooney & Bourke to Hayden Panettiere, Mischa Barton, Emma Roberts i Marcia Cross.

8 Gucci

Gucci to nazwa bardzo popularna od 1921 roku. Popularność tej włoskiej marki jest znana nie zanika do tych dni.

Elizabeth Taylor i Jacqueline Kennedy to tylko niektóre z miłośników torebki Gucci.

9 Louis Vuitton

Na pewno nie zabraknie Ci na liście torebki Louis Vuitton. Dom mody w Paryżu jest najwyższym stwierdzeniem, jeśli chodzi o luksusowe torby na projektanta.

Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kater Moss, Uma Thurman, Jessica Simpson i Angelina Jolie to gwiazdy z Louisem Vuittonem.

10 Trener

Lista nigdy nie będzie kompletna bez nowojorskich luksusowych artykułów skórzanych, trenera. Marka ta znalazła się na liście materiałów używanych przez torebki i znajomości wielu kobiet w marki Coach.

Anne Hathaway może z pewnością potwierdzić wielkość marki Coach marki torebki.

Na świecie może być wiele markowych toreb bagażowych, ale tylko niewielu znalazło się na liście 10 najlepszych projektantów torebki. Czy masz już te wszystkie marki w kolekcji?